Penzion Asoft

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 122, Příbram 26101

penzion Asoft sídlí v centru Staré Příbrami na náměstí T.G.Masaryka. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v prostorných pokojích s možností přistýlky. Hosté si mohou uvařit v plně vybavené kuchyňce. Cyklisté jsou v penzionu vítáni. V objektu nechybí uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol a také učebna. Placené parkovné na Náměstí T.G.M je dostupné pouze ve všedních dnech od 8-16 hod. Po domluvě je možnost zajistit pernamentku.

Hosté si mohou k ubytování dokoupit snídaně na základě individuální domluvy na místě při příjezdu. Cena snídaní se liší dle výběru jídla.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Asoft On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový apartmán s kuchyňkou
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou
Pětilůžkový pokoj s koupelnou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Asoft Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Kapacita je 20 osob. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Část pokojů je vybavena vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením, část mimo pokoj. Pokoje disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Penzion Asoft Gastronomie

Hosté si mohou k ubytování dokoupit snídaně na základě individuální domluvy na místě při příjezdu. Cena snídaní se liší dle výběru jídla. V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyň, kde si mohou hosté vařit sami. Některé pokoje mají vlastní kuchyňku. Další gurmánské zážitky nabízí centrum města, kde se nachází restaurace a dalších gastronomická zařízení.

Penzion Asoft Recepce

Pracovní dny 8-17 hod.


NON-STOP na tel.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro

Penzion Asoft Dostupnost

Zastávka autobusů - 200 m


Vlakové mádraží - 630 m

Penzion Asoft Okolí

Příbram byla proslulá jako historické hornické město. Dominantu tvoří zalesněný hřbet hory Třemošná v Brdech a poutní místo na Svaté Hoře, kde je barokní klášterní komplex. Navštívit můžete Hornické muzeum Příbram spravující rozsáhlý skanzen, kostel sv. Jakuba Staršího, hornický kostelík sv. Prokopa či Jiráskovy sady – park v centru staré Příbrami, obklopený historickými budovami.